Meniu Uždaryti

Pirmasis virtualaus ralio etapas skiriamas atšauktam žiemos raliui

Nors dėl nežiemiškų orų Utenoje šiemet nestartuos tradicinis žiemos ralis „Winter Rally“, Lietuvos automobilių ralio e-čempionato organizatoriai nusprendė nekeisti savo planų ir šiandien paskelbti jam skirto savaitės trukmės virtualaus etapo startą. Kadangi antrą savo sezoną pažyminčio elektroninio Lietuvos ralio čempionato etapai atkartoja LARČ kalendorių, nuspręsta nekeisti planų ir virtualiu etapu bent jau simboliškai išlaikyti „Winter Rally“ tęstinumą.

Šių metų virtualus Lietuvos automobilių ralio čempionatas (e-LARČ) turės šešis etapus. Kiekvienas iš virtualių čempionato etapų startuos likus savaitei iki realaus savo atitikmens. Tiek realios, tiek ir elektroninės ralio pirmenybės yra organizuojamos po Lietuvos automobilių sporto federacijos vėliava.

Kaip teigia vienas iš skaitmeninėje erdvėje rengiamo nacionalinio čempionato organizatorių Ignas Augustonis, elektroniniame sporte nėra priklausomybės nuo sąlygų, o žiemiškas sąlygas simuliatoriuje galima turėti nors ir karščiausią vasaros dieną. Anot jo, kadangi skaitmeninis etapas ir yra orientuotas tik į dalyvius, jų susirinko išties daug preliminariai dalyvauti ketina 202 dalyviai iš 18 šalių.

Kaip ir pernai, taip ir šiemet e-LARČ pirmenybėse dalyvauti gali kiekvienas norintis ir naudojantis „Richard Burns Rally“ simuliatorių. Norint tapti visateisiu dalyviu reikia užsiregistruoti oficialiame tinklapyje. Įveikti virtualius greičio ruožus turintys automobilių stimuliatoriams skirtus vairus gali tiesiai iš namų, o neturintiems tokią įrangą gali suteikti Vilniaus „Simuliatorių akademija“.

Lietuvos automobilių ralio elektroninis čempionatas – e-LARČ yra oficialios virtualaus sporto pirmenybės, įtrauktos į Lietuvos automobilių sporto federacijos oficialių varžybų sąrašą. Tai yra pripažintas ir pirmasis pasaulyje nacionalinis ralio e-čempionatas pasaulyje, sparčiai augančioje simuliatorių nišoje. Registracija į jį bei daugiau informacijos – oficialiame tinklapyje: www.e-larc.lt

error: Content is protected !!