Meniu Uždaryti

Čempionato kalendorius

Rally Podlaski


2022.05.05-10

Pirmą kartą greičiausi Lietuvos ir užsienio virtualaus ralio meistrai bus pakviesti į miškingas bei smėlingas Balstogės apylinkes. Čia lauks pirmieji iššūkiai – klastingi lenkiški žvyrkeliai iš čempionato dalyvių pareikalaus maksimalaus susikaupimo ir koncentracijos.

DAUGIAU

Rally Žemaitija

2022.06.23-28

Lietuvos automobilių virtualaus ralio čempionato dalyviai šį etapą dažnai įvardina kaip vieną iš sunkiausių ralių sezono kalendoriuje. Greiti, vingiuoti bei platūs žemaitiški žvyro keliai nepaliks nė mažiausios abejones, jog Kelmės krašte kasmet vykstantis renginys pasižymi ypatingu išskirtingumu.

DAUGIAU

Rally Viekšniai

2022.07.07-12

Praėjusiais metais čempionato kalendoriuje debiutavęs etapas Žemaitijos gilumose visus dalyvius nustebino savo ypatingai greitomis trasomis. Tačiau šiemet šis renginys skelbs lietuviško ralio vasaros sezono pradžią.

DAUGIAU

Rally Rokiškis

2022.07.28-08.02

Šio Aukštaitijos krašto keliuose galima rasti kone viską, ką turi kiti čempionato kalendoriuje esantys etapai. Būtent dėl šios priežasties ne pirmus metus dalyviai šį ralį vadina tiesiog „Rokiškio pragaru“.

DAUGIAU

Rally Elektrėnai

2022.08.25-30

Jau ne pirmus metus vykstantis ralis tarp didžiausių Lietuvos miestų čempionato dalyviams asocijuojasi su legendiniais greičio ruožais, naudotais dar praėjusiame šimtmetyje. Techniški bei vingiuoti greičio ruožai gali pateikti ne vieną iššūkį ir siurprizą šio ralio dalyviams.

DAUGIAU

Rally Utena

2022.09.22-27

Dvejus metus vykęs renginys Zarasuose šiemet keliasi į kaimyninį Utenos miestą bei keičia savo pavadinimą į „Rally Utena“. Šio regiono įdomiuose ir seniai jau nematytuose greičio ruožuose paaiškės 2022 metų sezono greičiausieji Lietuvos virtualaus ralio meistrai.

DAUGIAU

error: Content is protected !!