Meniu Uždaryti

Kaip pradėti dalyvauti „Atlantis Games e-LARČ“ čempionate?

Platforma

rbr-logo

Čempionatas vykdomas vieninteliame ralio simuliatoriuje Richard Burns Rally kartu su vengrų pluginu (papildiniu)

Namų įranga

pc-icon

Norint dalyvauti čempionate iš namų Jums reikės:

  • Kompiuterio;
  • Interneto ryšio;
  • Valdymo įrenginio (klaviatūros arba vairo su pedalais).

Simuliatorių akademija

Neturi vienos iš minėtų įrangų? Ne problema. Čempionate gali dalyvauti ir Simuliatorių akademijos patalpose!

P.S. Prieš atvykdami, būtinai susipažinkite su dalyvavimo taisyklėmis

Tolimesni žingsniai pirmojo starto link

01

„Richard Burns Rally“ ir „RallySimFans.hu“ platformos

Atsisiųskite naujausią RallySimFans.hu versiją ir ją įrašykite į savo kompiuterį (tuo pat metu įrašoma ir čempionate naudojama Richard Burns Rally platforma, atskirai įrašinėti jos nereikia). Prieš pradėdami šį procesą, būtinai susipažinkite su įrašymo instrukcijomis.

Kadangi pilna žaidimo versija sveria daugiau nei 100 GB, visų trasų įsirašyti neprivaloma – galima įsirašyti tik tas trasas, kurios bus reikalingos artėjančiam etapui. Kiekvieno etapo trasų sąrašas skelbiamas prieš etapo pradžią oficialiame čempionato puslapyje.

Kol žaidimas bus įrašinėjamas į Jūsų kompiuterį, užsiregistruokite RallySimFans.hu platformoje, kurioje ir vyks šis čempionatas.

02

„Richard Burns Rally“ ir „RallySimFans.hu“ sukonfigūravimas

Jeigu sėkmingai pavyko įrašyti RallySimFans.hu platformą, kitas Jūsų laukiantis žingsnis – platformos sukonfigūravimas Jūsų turimai įrangai. Atsidarykite RSF Launcher programą, kurioje rasite pagrindinius žaidimo nustatymus.

Prieš paleisdami Richard Burns Rally (RBR) žaidimą, patikrinkite tokius nustatymus kaip Resolution, Graphics quality, Controls ir pan. Jeigu ką nors keitėte, nepamirškite išsaugoti pakeitimų paspausdami Apply Changes mygtuką.

Toliau Jums reikėtų surišti valdymo įrenginį su pačiu žaidimu. Paleiskite Richard Burns Rally (RBR) žaidimą, eikite į Options/Controls/Controller Setup/Controller Setup skiltį bei pažymėkite Jūsų turimos įrangos įvestis pagal atitinkamas komandas.

Stenograma ir teisingas jos sudarymas – vienas iš į raktų, vedančių link sėkmingų pasiekimų čempionate. Richard Burns Rally platforma gali pasiūlyti pasirinkimą tarp lietuviškai, angliškai ar rusiškai šnekančių šturmanų bei įvairių stenogramų sistemų. Prisijunk prie mūsų Discord grupės ir atrask kas padės Tau siekti virtaulaus ralio aukštumų!

03

Registracija į „Atlantis Games e-LARČ“ čempionatą

Atėjo metas tapti Lietuvos virtualaus ralio čempionato dalimi! Nuspręskite su kokiu automobiliu leisitės į lietuviškas virtualias ralio trasas, kokiai komandai atstovausi ir užpildyk registracijos formą. Prieš jos pildymą, būtinai susipažink su čempionato reglamentu.

04

„Atlantis Games e-LARČ“ etapų eiga

Čempionato etapai vyksta dvi savaitės prieš tikrojo LARČ etapo startą. Kiekvienam dalyviui/dalyvei yra suteikiamos 6 dienos įveikti visus etapo greičio ruožus ir juose užfiksuoti kaip įmanoma geresnius laikus. Galutiniai rezultatai yra skelbiami tik pasibaigus etapui.

Norėdami startuoti čempionato etape, paleiskite Rallysimfans RBR aplikaciją, paspauskite Rallysimfans.hu, pasirinkite Online Rallies opciją ir suveskite registracijos metu pasirinktą vartotojo vardą bei slaptažodį. Įvedus prisijungimo duomenis, Jums belieka pasirinkti turnyrą su etapo pavadinimu.

Pasirinkus turnyrą su etapo pavadinimu, sekančiame lange išsirinkite automobilį bei iš anksto pasiruoštus automobilio nustatymus. Norint patekti į greičio ruožą, reikia paspausti Start Stage mygtuką. Nepamirškite pasirinkti to automobilio, kurį nurodėte registracijos į čempionatą metu.

Tarpuose tarp greičio ruožų būna serviso zonos su organizatorių numatyta trukme. Kaip veikia serviso zonos sistema, galite susipažinti šiame dokumente. Be to, serviso zonos metu galima atlikti ir automobilio nustatymus, tam reikia paspausti mygtuką Setup Car.

Rekomenduojame susipažinti su aukščiau išvardintais žingsniais kituose turnyruose. Susipažinę su minėtomis funkcijomis iš anksčiau, busite tik dar labiau pasiruošę dalyvauti mūsų čempionato etapuose.

Viskas, Jūs pasiruošę dalyvauti „Atlantis Games e-LARČ“ čempionate! Sėkmės!

Susidūrei su problema ir reikia pagalbos? Prisijunk prie mūsų Discord grupės, esame pasiruošę Tau padėti 🙂

error: Content is protected !!