Meniu Uždaryti
RALLY3 CHALLENGE-white

Prizai čempionato prizininkams

1 vieta

200 EUR

PINIGINIS PRIZAS

2 vieta

100 EUR

PINIGINIS PRIZAS

3 vieta

50 EUR

PINIGINIS PRIZAS

Idėja

Antrus metus iš eilės, automobilių sporto prekių parduotuvė „DAS Performance” kviečia visus mažiau patyrusius virtualaus ralio pilotus iš Lietuvos dalyvauti Rally3 iššūkyje, rengiamu kartu su „Atlantis Games e-LARČ” čempionatu. Pernai debiutavusi naujoji serija pažėrė intrigų iki pat paskutinių metrų. Dalyviai varžėsi pilotuodami techniką, varoma tik priekine ašimi. Šiemet buvo nuspręsta žengti koja kojon su FIA ralio piramidės naujoke – Rally3 klase. Čempionato dalyviai varžysis su visiškai identiškais Ford Fiesta Rally3 automobiliais. 215 AG variklio galią bei visų ratų varančią pavarą turintys automobiliai yra puikūs mokymosi įrankiai, žengiant pirmuosius žingsnius virtualaus ralio pasaulyje.

Kas gali dalyvauti?

Čempionate gali dalyvauti asmenys, turintys Lietuvos Respublikos pilietybę, dalyvaujantys „Atlantis Games e-LARČ” e-LARČ 3 įskaitoje bei niekada nėra užėmę 1-3 vietų metinėse „Atlantis Games e-LARČ” įskaitose.

Pagrindinės taisyklės

Startinis mokestis – nėra taikomas, dalyvavimas nemokamas.

Etapai – čempionatas susideda iš visų „Atlantis Games e-LARČ” etapų.

Taškai – čempionato taškai kiekviename etape skaičiuojami pagal 2022 m. e-LARČ Reglamento 7.1 punktą. Taip pat, už kiekvieną laimėtą greičio ruožą dalyviui yra skiriamas papildomas 1 taškas.

Reklama – čempionato reklaminiai tekstai Dalyviams yra privalomi viešai dalinamose nuotraukose ir video medžiagoje. Reklamą ir jos klijavimo schemą galima rasti čia.

Susipažinti su visomis čempionato tasiyklėmis galite čia

Čempionato automobilis

Ford Fiesta Rally3

2021 m.
215 AG @ 5000 RPM
400 Nm @ 3500 RPM
AWD pavara
1410 kg

error: Content is protected !!